ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
ADALET VE KALKINMA PARTİSİNDEN EDESOB’A ZİYARET ETTİ.
ADALET VE KALKINMA PARTİSİNDEN EDESOB’A ZİYARET ETTİ.1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimleri çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Ak Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Doğan Kubat, Ak Parti 1.Sıra Milletvekili Adayı Rafet Sezen ve beraberlerindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve oda başkanlarını ziyaret etti.

      1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimleri çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Ak Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Doğan Kubat, Ak Parti 1.Sıra Milletvekili Adayı Rafet Sezen ve beraberlerindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve oda başkanlarını ziyaret etti.

         Genel seçimler öncesi seçim çalışmaları kapsamında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret eden Ak Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Doğan Kubat, Ak Parti 1.Sıra Milletvekili Adayı Rafet Sezen, Ak Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Kerem Arda ve beraberlerindeki heyeti Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Başkan Vekili Mehmet Özkan, Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Erbey Kılıç, Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf Odası Başkanı Hayri Sönterler, Edirne Pazarcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Abdurrahman Altay ve esnaf ve sanatkarlar odaları yöneticileri karşıladı.

         Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 13 yıllık iktidar döneminde özellikle ekonomik alalarda yaptığı çalışmaları anlatan Ak Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Doğan Kubat “Hükümetimiz zamanında Ülkemizin dış borcunu, faiz giderlerini en az seviyeye indirmek için gayret gösterdik. Bu gayretlerimiz olumlu sonuçlar verdi. Devletimiz şuan halkımızın refah seviyesini arttıracak yatırımlar yapma gücüne sahiptir. Bugün savunma sanayimiz başta olmak üzere Ülkemizin geldiği nokta ortadadır. Artık kendi tankını, helikopterini yapan bir ülkeyiz. Sanayi ihracatımızı arttırdık. Özellikle bu son dönemde Ülkemizdeki bu gelişmeler birilerini rahatsız ediyor. Ülkemiz üzerinde büyük oyunlar oynanıyor. Maalesef Ülkemiz içinde de destekçileri var. Önümüzdeki seçimler bu yüzden çok önemli. Ülkemizin gelişmesini istemeyenleri engellemek gerekli.” Dedi.

      Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne 1.Sıra Milletvekili adayı Rafet Sezen sivil toplum örgütlerinin önemine değinerek “ Bildiğiniz gibi bende bir STK’nın başkanıyım. Burada bulunan başta Emin Başkan olmak üzere tüm oda başkanlarımız ile çok eski dostluklarımız var. Seçimlerde Edirnemizin desteklerini bekliyoruz. Hizmet için aday olduk. Umarım halkımız bize görev verir ve bizde Edirnemizin ihtiyaçlarını ve sorunlarını Ankara’da en kısa süre içerisinde çözeriz.” Dedi.

     Edirne Ak Parti 1.Sıra Milletvekili Adayı Rafet Sezen’in adaylığının hayırlı olmasını dileyen Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Esnaf ve Sanatkarımızın bekleyen çok önemli sorunları var. Türkiye genelinde özellikle son dönemde yaşanan belirsizlik esnaf ve sanatkarları olumsuz etkiledi. Bu kapsamda 1.Kasım’da gerçekleşecek olan seçimlerin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Önümüzdeki seçimin ardından en kısa sürede hükümetin kurulması ve çalışmalara başlaması gerekli. AVM’ler ile ilgili çıkan yasanın tekrar gözden geçirilmesi gerekli, vakıf kiracısı olan esnaflarımız yüksek kira ve kira artışlarından şikayetçi, esnaf ve sanatkarlarımız yanlarında çalıştıracak çırak bulamıyorlar. Esnaf ve sanatkarlarımız bu sorunlar başta olmak üzere onlarca sorun ile boğuşuyorlar. Rafet  Başkanımıza seçimlerde başarılar diliyoruz.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR