ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
TÜRK VE BULGAR KADINLARI DOSTLUK DERNEĞİ’NDEN EDESOB’A ZİYARET.
TÜRK VE BULGAR KADINLARI DOSTLUK DERNEĞİ’NDEN EDESOB’A ZİYARET.Bulgaristan Sofya’da Kurulu olan Türk ve Bulgar Kadınları Dostluk Derneği Başkanı Av. Sevinç Karaoğlan, dernek temsilcileri Daniela Mindova, Mine Adalı Radoykova ve Mariyana Manolova Edirne ESOB’u ziyaret etti. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Kadın Kurulu Başkanı Semra Cila, Edirne ESOB Kadın Üyeleri Tülay Yörük, İlksen Özdeş ve Cemile Camlı ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören hazır bulundular.

           Bulgaristan Sofya’da Kurulu olan Türk ve Bulgar Kadınları Dostluk Derneği Başkanı Av. Sevinç Karaoğlan, dernek temsilcileri Daniela Mindova, Mine Adalı Radoykova ve Mariyana Manolova Edirne ESOB’u ziyaret etti. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Kadın Kurulu Başkanı Semra Cila,  Edirne ESOB Kadın Üyeleri Tülay Yörük, İlksen Özdeş ve Cemile Camlı ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören hazır bulundular.

          Uluslararası Kadınlar Kulübü tarafından Sofya’da düzenlenen ve bu yıl 21. düzenlenecek olan  Kermese bugüne kadar  Edirne ESOB’un verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Türk Bulgar Kadınları Dostluk Derneği Başkanı Av.Sevinç Karaoğlan “Sofya’da bu yıl 21.si düzenlenecek olan kermese Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 5 yıldır destek olmaktadır. Bu desteklerinden dolayı Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği teşekkür ederiz. Kermes Bulgaristan Sofya’da büyükelçilikleri bulunan tüm ülkelerin katılımları ile gerçekleşmekte olup, ülkelerin tanıtımlarına büyük katkı sağlamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Sofya Büyükelçiliği himayesinde bu yıl Türkiye Cumhuriyeti olarak bir Türk Sokağı teşkil edeceğiz. Sizlere hem düzenlenecek organizasyon hakkında bilgi vermeye hem de Semra Cila Hanım nezrinde Edirne Esnaf  ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve yönetim kuruluna bu zamana kadar bizlere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etmeye geldik.” Dedi.

          Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Kadın Kurulu Başkanı Semra Cila ziyaretlerinden dolayı Türk ve Bulgar Kadıları Dostluk Derneği Başkanı Sevinç Karaoğlan’a teşekkür etti. EDESOB Kadın Kurulu Başkanı Semra Cila “Edirne ESOB Türkiye’de Kadın Kurulu bulanan ve bayan esnaflara destek veren iki esnaf ve sanatkarlar odaları birliğinden biridir. Emin İnağ Başkanımızın öncülüğünde kurulan Kadın Kurulumuz olarak ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ederiz. Edirne ESOB olarak bu yılda düzenlenecek kermese destek olacağız. Ülkemizin tanıtımına önemli katkılar sağlayacağını düşündüğümüz kermesin başarılı olmasını diliyorum.” Dedi.

          Edirne ESOB Kadın Kurulu Başkanı Semra Cila ile Türk ve Bulgar Kadınları Dostluk Derneği Başkanı Av.Sevinç Karaoğlan ve beraberlerindeki heyet Edirne ESOB tarafından AB Projeleri kapsamında düzenlenen İkizevler Sanatkarlar Gösteri Merkezini ziyaret ettiler.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR