ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB “DOĞU MAKEDONYA-TRAKYA 2015” FUARINI ZİYARET ETTİ.
EDESOB “DOĞU MAKEDONYA-TRAKYA 2015” FUARINI ZİYARET ETTİ.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Yunanistan Gümilcine kentinde bu yıl 23.’sü düzenlenen “Doğu Makedonya-Trakya 2015” fuarını ziyaret etti. Fuar ziyaretine Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlı Edirne Merkez, Havsa, Uzunköprü ve Keşan ilçelerinden esnaf ve sanatkar odası başkanlarının ve KOSGEB Edirne İl Müdürü Bedri Döngel katıldılar.

         Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Yunanistan Gümilcine kentinde bu yıl 23.’sü düzenlenen  “Doğu Makedonya-Trakya 2015” fuarını ziyaret etti. Fuar ziyaretine Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlı Edirne Merkez, Havsa, Uzunköprü ve Keşan ilçelerinden esnaf ve sanatkar odası başkanlarının ve KOSGEB Edirne İl Müdürü Bedri Döngel  katıldılar.

          Düzenlenen fuarın açılışına Yunanistan Hükümetini temsilen ANEL Partisi Seres Milletvekili İçişleri Bakan Yardımcısı Maria Çaruha, Doğu Makedonya Trakya Eyalet Başkanı Yorgos Pavlidis, Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosu Ali Rıza Akıncı ve üst düzey yetkililer katıldı. Fuarların ticaret hacmini arttırmak için çok önemli olduğunu belirten Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Edirne’nin ticaret hacminin gelişmesinde Yunanistan çok önemli bir yer tutmaktadır. Edirne ESOB olarak komşumuz Yunanistan’da bulunan odalar ile sürekli iletişim halindeyiz. Düzenlenen bu fuara Edirne ESOB’a bağlı oda başkanlarımız ve KOSGEB Edirne İl Müdürü Bedri Döngel ile katıldık. Ekonominin gelişmesi için çok önemli olan bu organizasyonlar sosyal refahın artmasını sağlayacaktır. Ekonomik sıkıntısı olmayan insanlar huzurlu bir toplum ortaya çıkarır.” Dedi.

          Doğu Makedonya-Trakya 2015 fuarına ilginin yoğun olduğunu belirten Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ticari ilişkilerin geliştirilmesi için bu tip organizasyonların çok önemli olduğunu belirtti.

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR