ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EMİN İNAĞ “SAHTE ZEYTİNYAĞI SATICILARINA DİKKAT.”
EMİN İNAĞ “SAHTE ZEYTİNYAĞI SATICILARINA DİKKAT.”Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Edirne’de araç arkalarında sahte zeytinyağı satışı yapılmaya çalışıldığını belirtti. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Edirne Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nün konu ile ilgili gerekli çalışmaları yaptığını belirterek vatandaşlarımızı uyardı.

     Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Edirne’de araç arkalarında sahte zeytinyağı satışı yapılmaya çalışıldığını belirtti. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Edirne Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nün konu ile ilgili gerekli çalışmaları yaptığını belirterek vatandaşlarımızı uyardı.

     Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Özellikle son zamanlarda esnaflarımızdan gelen uyarılar üzerine yapılan çalışmalarda, nerede ve ne şekilde üretildiği bilinmeyen zeytinyağı adı altın da ürünlerin araç arkası satış yapıldığını öğrendik. Halkımızın yoğun olarak yaşadığı bölgelerde satılan bu ürünleri satan kişiler kendilerinin ege kıyılarından geldiklerini belirterek bir şekilde uygun fiyatlı elde ettikleri bu yağları sattıklarını belirtmektedirler. Ancak yaptığımız araştırmalarda başta yağlar olmak üzere her şeyin sahte olduğu bilgisine ulaştık. Halkımızın sağlığı için bu tür ürünlere dikkat etmeleri gerekmekte.” Dedi.

     Edirne Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekiplerinin konu üzerinde gerekli çalışmayı yaptıklarını belirten Emin İnağ “Halkımızın bildikleri markaları, güvenilir satış yerlerinden almalarını tavsiye ediyorum.” dedi. 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR