ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
VERGİ DAİRESİNDEN EDESOB’A ZİYARET.
VERGİ DAİRESİNDEN EDESOB’A ZİYARET.Bu yıl 22-28 Şubat 2016 tarihleri arasında 27.ncisi kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal ve beraberindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.

         Bu yıl 22-28 Şubat 2016 tarihleri arasında 27.ncisi kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal ve beraberindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.

          Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal, Mükellef Hizmetleri Grup Müdürü  Hasan Ahmet Erdal, Vergi ve Anlaşmalar Uygulama Müdürü İlhan Işık, Kırkpınar Vergi Dairesi Müdürü Behzat Er, Arda Vergi Dairesi Müdürü Süreyya Koçarslan’dan oluşan heyeti Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özkan, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Erbey Kılıç, Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf Odası Başkanı Hayri Sönterler, Edirne Umum Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Nezahattin Erçetin, Edirne Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Selçuk Gül, Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Süleyman Yaşagör ve Edirne Pazarcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Abdurrahman Altay karşıladılar.

          Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selehattin Başkal “ Ziyaretimiz vergi haftası etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirildi. Ancak biz esnaf odası başkanlarımız ile sürekli irtibat halindeyiz. Bu hafta vesilesiyle STK’lara gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyoruz. Amacımız vergi bilincini ve ilişkilerimizi geliştirmek.” Dedi.

          Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Vergi Dairelerimizin çalışmalarından çok memnunuz. Esnaflarımızdan sürekli memnuniyet bilgisi geliyor. Karşılaştığımız sorunları çok kısa sürede Vergi Dairelerimiz ile görüşerek çözüyoruz. Özellikle kayıt dışı konusunda vergi dairesi ile esnaf ve sanatkarlar bilgi sistemi entegrasyonunun gerçekleştirilmesi çok güzel bir çalışma oldu. Bu konuda odaya kayıt olmayan esnafları sicil müdürlüğü anında tespit ediyor. Ve gerekli çalışmaları yapıyor.  Entegre olan bu sistem sayesinde kayıt olmayan esnaflara ağır para cezaları söz konusu oluyor.” Dedi. Vergi Dairesi Başkanlığının kapılarının ardına kadar açık olduğunu belirten Emin İnağ ziyaretlerinden dolayı Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selehattin Başkal’a teşekkür etti.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR