ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNELİ AŞÇILARA YUNAN MUTFAĞI EĞİTİMİ VERİLECEK.
EDİRNELİ AŞÇILARA YUNAN MUTFAĞI EĞİTİMİ VERİLECEK.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan önderliğinde Edirne’de faaliyet gösteren aşçılara “Yunan Mutfağı” konusunda eğitim vermeyi planladıklarını söyledi.

        Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan önderliğinde Edirne’de faaliyet gösteren aşçılara “Yunan Mutfağı” konusunda eğitim vermeyi planladıklarını söyledi.

         Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “ Belediye Başkanımız Recep Gürkan ile yaptığımız görüşmelerde Edirne’de turizm çeşitliliğini artırmak amacıyla bir çalışma yapmaya karar verdik. Edirne İlinde çalışan aşçılarımıza Belediye Başkanımızın önerisi Yunan mutfağı konusunda eğitim yapmayı düşünüyoruz. Bu konuda Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap ve Lokantacılar Odamız ön çalışma yapmaya başladı. Düzenlemeyi planladığımız bu eğitime özellikle Otellimizde faaliyet çalışan aşçılarımızın da katılmasının çok yararlı olacağı düşüncesindeyiz.” Dedi.

          Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Düzenlenmesi planlanan eğitime katılmak isteyen faal aşçılarımızın Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap ve Lokantacılar Esnaf Odamıza başvuru yapabileceklerdir.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR