ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
ESNAF VE SANATKARLARA 6736 SAYILI KANUN HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILACAK.
ESNAF VE SANATKARLARA 6736 SAYILI KANUN HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILACAK.19 Ağustos 2016 tarihinde yürürlüğe giren 6736 sayılı “Bazı Alacakların Yapılandırılmasına İlişkin Kanun” hakkında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Toplantı Salonunda bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir.

19 Ağustos 2016 tarihinde yürürlüğe giren 6736 sayılı “Bazı Alacakların Yapılandırılmasına İlişkin Kanun” hakkında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Toplantı Salonunda bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir.

          6736 sayılı Kanunun başta esnaf ve sanatkarlar olmak üzere toplumumuz büyük bir kesimini ilgilendirdiğini belirten Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “6736 Sayılı Kanun hakkında esnaf ve sanatkarlarımızın bilgilendirilmesi amacıyla Edirne Vergi Dairesi Başkanlığımız ile bir bilgilendirme toplantısı planladık. Üyelerimizin tamamını ilgilendiren ilgili Kanun hakkında 4.Ekim.2016 günü saat 15:00’da Edirne ESOB Hizmet Binamız toplantı salonunda bilgilendirme toplantısı düzenleyeceğiz.” Dedi.

          Bilgilendirmenin Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal tarafından yapılacağını belirten Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ esnaf ve sanatkarlarımızı toplantıya davet etti.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR