ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE VERGİ DAİRESİ ESNAFLARA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ.
EDİRNE VERGİ DAİRESİ ESNAFLARA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ.19 Ağustos 2016 tarihinde yürürlüğe giren 6736 sayılı “Bazı Alacakların Yapılandırılmasına İlişkin Kanun” hakkında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Toplantı Salonunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Edirne Vergi Dairesi Başkanlığınca, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantı salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına esnaf ve sanatkar odaları başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile esnaflar katıldı.

           19 Ağustos 2016 tarihinde yürürlüğe giren 6736 sayılı “Bazı Alacakların Yapılandırılmasına İlişkin Kanun” hakkında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Toplantı Salonunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Edirne Vergi Dairesi Başkanlığınca, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantı salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına esnaf ve sanatkar odaları başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile esnaflar katıldı.

            Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ toplantının açılışında yaptığı konuşmada “03.Ekim.2016 pazartesi günü Ankara’da Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu tarafından düzenlenen ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, Maliye Bakanımız Sayın Naci Ağbal ve Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent Tüfenkçi ile bir araya gelme fırsatımız oldu. Esnaf ve sanatkarlarımızın taleplerini kendilerine ilettik. 6736 sayılı Kanun hakkında değerlendirmelerde bulunduk.” Dedi.

            Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal düzenlenen bilgilendirme toplantısı ile çok geniş bir kesime ulaştıklarını söyledi.  Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal “6736 sayılı Kanun çerçevesinde oldukça başarılı çalışmalar yürüttük. Vergi mükelleflerimiz başvurularını yaparak ilgili kanun ile yapılandırmalarını yapıyorlar. Şuan çok geniş bir camianın temsilcilerine yaptığımız bu toplantı ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.” Dedi.

            Edirne Vergi Dairesi Başkanlığı Mükellef Hizmetleri Grup Müdürü Hasan Ahmet Erdal tarafından 6736 sayılı Kanun hakkında katılımcılara sunum gerçekleştirildi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR