ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
ERASTA ALIŞVERİŞ MERKEZİ .
ERASTA ALIŞVERİŞ MERKEZİ .31 Mart 2017 tarihinde faaliyete geçecek olan “ERASTA EDİRNE” isimli alışveriş merkezinde “Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun” ve ilgili yönetmelikler çerçevesinde ERASTA Alışveriş merkezide faaliyette bulunmak isteyen esnaf ve sanatkar siciline kayıtlı üyelerin yer kiralamaları hakkında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bilgi verilmiştir.

            31 Mart 2017 tarihinde faaliyete geçecek olan “ERASTA EDİRNE” isimli alışveriş merkezinde “Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun” ve ilgili yönetmelikler çerçevesinde ERASTA Alışveriş merkezide faaliyette bulunmak isteyen esnaf ve sanatkar siciline kayıtlı üyelerin yer kiralamaları hakkında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bilgi verilmiştir.

          Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ yaptığı açıklamada “ERASTA EDİRNE alışveriş merkezinde dükkanların kiralanması ile ilgili faaliyet gösteren firma tarafından Edirne ESOB’a yapılan başvuruda alışveriş merkezinin 1.bodrum ve 2.bodrum katlarında farklı büyüklüklerde hizmet, dövizci, çiçekçi, pet shop, lostra, tekstil, ev tekstili işlerinin yürütülmesi için boş dükkanlar olduğunu bildirdiler. Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun çerçevesinde büyük alışveriş merkezilerinde esnaf ve sanatkarlar için yer ayrılması gerekmektedir. Bu çerçevede ERASTA tarafından ayrılan yerler ve kira meblağları tarafımıza bildirilmiştir. Alışveriş merkezinin 1.bodrum kat ve 2.bodrum katta toplam 6 adet dükkan esnaf ve sanatkar siciline kayıtlı esnaflara ayrılmış olup, 26.Şubat.2017 tarihine kadar JLL Türkiye isimli firmaya başvuru yapılması gerekmektedir.” Dedi.

          EDESOB Başkanı Emin İnağ, yerleşim planı ve dükkanlar hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen esnafların JLL Türkiye firmasına “Maslak Link Plaza, Ayazağa Mh. Eski Büyükdere Cad. No:3/5 34398 Maslak İstanbul” adresinden yada “03123500800” nolu telefondan ulaşabileceklerini bildirdi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR