ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
Şekerbank, Edirne Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği ile “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladı
Şekerbank, Edirne Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği ile “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladıŞekerbank, düzenlenen bir törenle; Edirne Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği ile “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladı. Edirne Şubesi’ni kapsayacak protokol, Şekerbank Edirne Şube Müdürü Murat Ergül ile Edirne Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ arasında imzalandı.

Şekerbank, düzenlenen bir törenle; Edirne Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği ile “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladı. Edirne Şubesi’ni kapsayacak protokol, Şekerbank Edirne Şube Müdürü Murat Ergül ile Edirne Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ arasında imzalandı.

“Kapımız Esnafa Açık” platformu ile esnafın iş hacminin artması ve böylece kapılarının hep ‘açık’ kalması, üretimin ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlanması hedefleniyor. Protokol ile odaya kayıtlı olan esnafın, aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ve 48 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçları da karşılanıyor.

“Kapımız Esnafa Açık” protokolünün imza töreninde konuşan Şekerbank Edirne Şube Müdürü Murat Ergül, “Kapımız Esnafa Açık” projesinin “Mahallemizi mahalle yapan esnafımız için el ele verelim, kapıları hep açık kalsın” mesajı ile başladığını belirtti. Kampanyaları kapsamında tüketicileri mahalle esnafından alışveriş yapmaya yönlendirdiklerini ve bu alandaki çalışmalarının devam ettiğini belirten Ergül, “Açık” platformu ile esnafın işlerini kolaylaştıracak, onların rekabet gücünü artıracak ve onları teknolojiye, değişime açacak yeni ürünler sunduklarını kaydetti.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR