ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB’TAN EDİRNE VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET
EDESOB’TAN EDİRNE VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET26 Şubat-4 Mart 2018 tarihleri arasında 29.su kutlanan Vergi Haftası kapsamında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Başkan Vekili Erbey Kılıç ve Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özkan’dan oluşan Edirne ESOB heyeti Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal’ı makamında ziyaret ettiler.

26 Şubat-4 Mart 2018 tarihleri arasında 29.su kutlanan Vergi Haftası kapsamında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Başkan Vekili Erbey Kılıç ve Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özkan’dan oluşan Edirne ESOB heyeti Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal’ı makamında ziyaret ettiler.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ bu yıl 29.’su kutlanan Vergi Haftası’nı tebrik etti. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Vergi Dairesi Başkanlığımız ile esnaf ve sanatkarlarımızın bilinçlendirilmesi ve yeni çıkan düzenlemeler hakkında bilgilendirilmeleri konusunda çok güzel çalışmalar yapıyoruz. Bu konudaki çalışmalarımız neticesinde esnaflarımızın duyarlılığında da sürekli bir artış olmakta. Böylece esnaflarımız, ülkemizin kalkınmasında ödedikleri vergiler ile önemli katkılar sağlamaktalar” dedi.

Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal her yıl düzenli olarak kutlanan Vergi Haftası'nın amacının; toplumun tüm kesimlerinde sağlıklı bir vergi bilinci oluşturarak yaygınlaştırmak ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığını arttırmayı sağlamak olduğunu belirterek bu konuda kurumlarla işbirliğinin de oldukça önemli olduğunu belirtti. Başkal;” Vergi gelirleri tüm kamu hizmetlerinin etkin ve hızlı bir şekilde yürütülmesinde gerekli olan ekonomik kaynağın sağlanmasında büyük önem taşımaktadır. Biz de tüm mesai arkadaşlarımızla birlikte toplumda vergi bilinci oluşturmak için çalışmalarımıza ve kurumlarla işbirliklerimize devam ediyoruz. Yeni çıkan tebliğleri ve uygulamaları en kısa sürede esnaf odalarımız ve esnaf odaları birliğimiz vasıtası ile duyuruyoruz. Başkanlığımıza ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim.” dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR