ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE BELEDİYE BAŞKANI RECEP GÜRKAN EDİRNE ESOB’U ZİYARET ETTİ.
EDİRNE BELEDİYE BAŞKANI RECEP GÜRKAN EDİRNE ESOB’U ZİYARET ETTİ.Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı makamında ziyaret etti.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı makamında ziyaret etti.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Edirne ESOB ile koordineli bir şekilde çalıştıklarını belirtti.  Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan “İlimizin sorunlarının çözümünde ihtiyaçlarının analizlerinde Edirne ESOB Başkanımız Emin İnağ ile sürekli irtibat halinde çalışmaktayız. Özellikle ilimizin turizminin geliştirilmesi konusunda çok güzel çalışmalar yapmaktayız. Gelecek dönemde de beraber yapacağımız çalışmaları değerlendirdik” dedi.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile sürekli irtibat halinde olduklarını belirtti. EDESOB Başkanı İnağ “Başkanımız ile esnaf ve sanatkarlarımızın talepleri ve yaşadıkları sorunlar hakkında sürekli görüşüyoruz. Hep beraber şehrimize katkı sağlamak ve daha yararlı olmak için ortak bir şekilde çalışmaktayız.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR