ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
AKP İL BAŞKANI KORAY UYMAZ EDESOB'U ZİYARET ETTİ.
AKP İL BAŞKANI KORAY UYMAZ EDESOB'U ZİYARET ETTİ.“Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne İl Başkanı Koray UYMAZ ve Beraberindeki Heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni Ziyaret Etti.”AKP İl Başkanı Koray Uymaz ve beraberindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ ile görüşen heyet Edirne esnaf ve sanatkarının sorunları ve yapılması gereken projeler hakkında görüş alış-verişinde bulundular.AKP İl Başkanlığından dolayı Koray Uymaz'ı tebrik eden Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne esnaf ve sanatkarının sorunlarını Koray Uymaz'a anlattı. Emin İnağ “Ulusal ve yerel bazda esnaf ve sanatkarın birçok sorunu var. Edirne ESOB olarak hazırladığımız raporda sorunlarımızı ve çözüm yollarını ilgili makamlara iletiyoruz. Bu sorunların başında büyük marketler, kamu kurum ve kuruluşları sosyal tesisleri, ağır vergi yükü, tütün ve tütün mamulleri yasağı, sorumlu yöneticilik belgelerinin iptali gibi esnaf ve sanatkarımızı zor durumda bırakan birçok sorun mevcut. Ulusal ve yerel bazda olan bu sorunların çözümünde sizlerden yardım bekliyoruz.” Dedi.AKP İl Başkanı Koray Uymaz “Bizler daima esnafımızın yanındayız. Her zaman sizinle kol kola Edirne'ye hizmet etmek için göreve geldik. Esnaf ve sanatkarımızın sorunlarını çözmek için elimizden geleni yapacağız. Raporunuzda belirttiğiniz “Yunanistan'dan Türkiye'ye yolcu taşıyan taksicilere Türkiye tarafından uygulanan kota” konusunda Maliye Bakanımız Kemal Unakıtan bizzat ilgilendi” Dedi. Yaklaşan yerel seçimlere de değinen Koray Uymaz Edirne Belediye'sinin iktidar partisi tarafından yönetilmesini ve bunun avantajlarından yararlanılması gerektiğini dile getirdi.
“Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne İl Başkanı Koray UYMAZ ve Beraberindeki Heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni Ziyaret Etti.”
AKP İl Başkanı Koray Uymaz ve beraberindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ ile görüşen heyet Edirne esnaf ve sanatkarının sorunları ve yapılması gereken projeler hakkında görüş alış-verişinde bulundular.
AKP İl Başkanlığından dolayı Koray Uymaz'ı tebrik eden Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne esnaf ve sanatkarının sorunlarını Koray Uymaz'a anlattı. Emin İnağ “Ulusal ve yerel bazda esnaf ve sanatkarın birçok sorunu var. Edirne ESOB olarak hazırladığımız raporda sorunlarımızı ve çözüm yollarını ilgili makamlara iletiyoruz. Bu sorunların başında büyük marketler, kamu kurum ve kuruluşları sosyal tesisleri, ağır vergi yükü, tütün ve tütün mamulleri yasağı, sorumlu yöneticilik belgelerinin iptali gibi esnaf ve sanatkarımızı zor durumda bırakan birçok sorun mevcut. Ulusal ve yerel bazda olan bu sorunların çözümünde sizlerden yardım bekliyoruz.” Dedi.
AKP İl Başkanı Koray Uymaz “Bizler daima esnafımızın yanındayız. Her zaman sizinle kol kola Edirne'ye hizmet etmek için göreve geldik. Esnaf ve sanatkarımızın sorunlarını çözmek için elimizden geleni yapacağız. Raporunuzda belirttiğiniz “Yunanistan'dan Türkiye'ye yolcu taşıyan taksicilere Türkiye tarafından uygulanan kota” konusunda Maliye Bakanımız Kemal Unakıtan bizzat ilgilendi” Dedi. Yaklaşan yerel seçimlere de değinen Koray Uymaz Edirne Belediye'sinin iktidar partisi tarafından yönetilmesini ve bunun avantajlarından yararlanılması gerektiğini dile getirdi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR