ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
İNŞAAT SANATKARLARI ESNAF ODASI BAŞKANI MEHMET ÖZKAN'DAN AÇIKLAMA.
İNŞAAT SANATKARLARI ESNAF ODASI BAŞKANI MEHMET ÖZKAN'DAN AÇIKLAMA.Edirne ESOB Yönetim Kurulu üyesi ve Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özkan oda yönetimi olarak üyelerinin iş hacminin artırılabilmesi için çeşitli çalışmalar yaptıklarını belirtti. Oda olarak özellikle KOSGEB desteğinden üyelerinin faydalanması için çalışmalar yürüttüklerini belirten Mehmet ÖZKAN “Oda yönetimi olarak KOSGEB cansuyu kredisi çalışmalarında özellikle marangoz esnafımıza destek olmaya çalıştık. Önümüzde ki dönem tüm esnaf ve sanatkara verilecek olan KOSGEB Kredisinden üyelerimizin azami oranda yararlanmaları için ön hazırlığımız yapmaya başladık. KOSGEB kredileri ile ilgili olarak Tekirdağ KOSGEB'e giderek araştırma yaptık. Esnafımızın faydalanabileceği diğer kredileri araştırdık. Bu kredilerden bir tanesi de “fuar desteği” kredisi. Şuan marangoz esnafımızın KOSGEB desteği ile katılabilecekleri bir tanesi Ankara'da diğeri de Tebriz'de olmak üzere iki tane fuar var. Üyelerimiz içinden bu fuarlara katılmak isteyen olursa oda olarak yardımcı olacağız. KOSGEB tarafından harcanacak fuar giderlerinin %55-%60'ının karşılanacağını belirtmek isterim” Dedi.
Edirne ESOB Yönetim Kurulu üyesi ve Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özkan oda yönetimi olarak üyelerinin iş hacminin artırılabilmesi için çeşitli çalışmalar yaptıklarını belirtti.
Oda olarak özellikle KOSGEB desteğinden üyelerinin faydalanması için çalışmalar yürüttüklerini belirten Mehmet ÖZKAN “Oda yönetimi olarak KOSGEB cansuyu kredisi çalışmalarında özellikle marangoz esnafımıza destek olmaya çalıştık. Önümüzde ki dönem tüm esnaf ve sanatkara verilecek olan KOSGEB Kredisinden üyelerimizin azami oranda yararlanmaları için ön hazırlığımız yapmaya başladık. KOSGEB kredileri ile ilgili olarak Tekirdağ KOSGEB'e giderek araştırma yaptık. Esnafımızın faydalanabileceği diğer kredileri araştırdık. Bu kredilerden bir tanesi de “fuar desteği” kredisi. Şuan marangoz esnafımızın KOSGEB desteği ile katılabilecekleri bir tanesi Ankara'da diğeri de Tebriz'de olmak üzere iki tane fuar var. Üyelerimiz içinden bu fuarlara katılmak isteyen olursa oda olarak yardımcı olacağız. KOSGEB tarafından harcanacak fuar giderlerinin %55-%60'ının karşılanacağını belirtmek isterim” Dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR