ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
AK PARTİ EDİRNE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA HATİPLER EDESOB'U ZİYARET ETTİ.
AK PARTİ EDİRNE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA HATİPLER EDESOB'U ZİYARET ETTİ.AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Mustafa HATİPLER, AKP Edirne İl Başkanı Koray UYMAZ ve beraberlerindeki heyet Edirne ESOB'u ziyaret ettiler. Ziyarette Edirne esnaf ve sanatkarının sorunları ve çözüm önerileri ile çeşitli projeler konuşuldu.Kendilerini ziyaret etmelerinden çok memnun olduklarını söyleyen Emin İNAĞ “Edirne Merkez İlçesinde Birliğimize kayıtlı 4815 esnaf ve sanatkar faaliyet göstermekte. Aileleri ile birlikte yaklaşık yirmibin vatandaşımız esnaf ve sanatkarlar ile ilgili kararlardan ve eylemlerden etkilenmektedir. Benim sizlerden ricam esnaf ve sanatkarı asla görmezlikten gelmeyin. Edirne Esnaf ve Sanatkarımızın Belediye bazında çözülecek birçok sorunu var. Seçilmeniz durumunda umut ediyorum ki bu sorunları en kısa sürede çözersiniz.” Dedi.AKP Edirne Belediye Başkan Adayı Mustafa HATİPLER “ Edirne'nin var olan ciddi sorunlarını çözüme kavuşturacağız. En başta da Edirne esnafının sorunlarına eğileceğiz. Biz Emin İNAĞ'dan destek istemeye değil sorunları çözerken yanımızda olup bizlere yardım etmesini istemeye geldik. Türkiye'nin 80 ili hep ileri giderken Edirne geri gitti ve artık bitme noktasına geldi. Edirne'nin bu makus tarihini değiştirmek için adayız.” Dedi.Emin İNAĞ, Mart ayında yapılacak yerel seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek, AK Parti Edirne Belediye Başkan adayı Mustafa Hatiplere başarılar diledi. Edirne ESOB Başkanı İNAĞ, Ak Parti Edirne Belediye Başkan Adayı HATİPLER'E günün anısına İlimizde yerel bir sanatkarımız tarafından yapılan Selimiye Camii işlemeleri bir porselen tabak hediye etti.
AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Mustafa HATİPLER, AKP Edirne İl Başkanı Koray UYMAZ ve beraberlerindeki heyet Edirne ESOB'u ziyaret ettiler. Ziyarette Edirne esnaf ve sanatkarının sorunları ve çözüm önerileri ile çeşitli projeler konuşuldu.
Kendilerini ziyaret etmelerinden çok memnun olduklarını söyleyen Emin İNAĞ “Edirne Merkez İlçesinde Birliğimize kayıtlı 4815 esnaf ve sanatkar faaliyet göstermekte. Aileleri ile birlikte yaklaşık yirmibin vatandaşımız esnaf ve sanatkarlar ile ilgili kararlardan ve eylemlerden etkilenmektedir. Benim sizlerden ricam esnaf ve sanatkarı asla görmezlikten gelmeyin. Edirne Esnaf ve Sanatkarımızın Belediye bazında çözülecek birçok sorunu var. Seçilmeniz durumunda umut ediyorum ki bu sorunları en kısa sürede çözersiniz.” Dedi.
AKP Edirne Belediye Başkan Adayı Mustafa HATİPLER “ Edirne'nin var olan ciddi sorunlarını çözüme kavuşturacağız. En başta da Edirne esnafının sorunlarına eğileceğiz. Biz Emin İNAĞ'dan destek istemeye değil sorunları çözerken yanımızda olup bizlere yardım etmesini istemeye geldik. Türkiye'nin 80 ili hep ileri giderken Edirne geri gitti ve artık bitme noktasına geldi. Edirne'nin bu makus tarihini değiştirmek için adayız.” Dedi.
Emin İNAĞ, Mart ayında yapılacak yerel seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek, AK Parti Edirne Belediye Başkan adayı Mustafa Hatiplere başarılar diledi. Edirne ESOB Başkanı İNAĞ, Ak Parti Edirne Belediye Başkan Adayı HATİPLER'E günün anısına İlimizde yerel bir sanatkarımız tarafından yapılan Selimiye Camii işlemeleri bir porselen tabak hediye etti.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR