ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE TATLICI BÜFECİ KEBAP VE LOKANTACILAR ODASI PROJE EKİBİ BULGARİSTAN'A GİDİYOR.
EDİRNE TATLICI BÜFECİ KEBAP VE LOKANTACILAR ODASI PROJE EKİBİ BULGARİSTAN'A GİDİYOR.Avrupa Birliği Bulgaristan-Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı 2006 Ortak Küçük Projeler Fonu kapsamında Avrupa Birliği tarafından hibe almaya hak kazanan Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap ve Lokantacılar Esnaf Odası olarak yürüttüğümüz “Türkiye-Bulgaristan Ortak Yemek Kültürü (Turkish-Bulgarian Common Food Culture)” adlı projemiz kapsamında Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap ve Lokantacılar Esnaf Odası proje ekibi 13-14-15 Şubat 2008 tarihlerinde Bulgaristan'ın Haskova iline gidecek.Proje kapsamındaki ziyarette Bulgar proje ortağı ile koordinasyon, düzenlenecek eğitim programı ve proje detaylandırması yapılacak. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı ve Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Emin İnağ “ Hazırlamış olduğumuz Avrupa Birliği projesi kapsamında proje ortağımız Haskova Esnaf Odaları ile koordinasyon toplantıları yapacağız. Edirne'de başladığımız eğitimin aynısı Haskova'da da düzenlenecek. Ziyaretimizde Bulgar tarafı ile beraber bugüne kadar yapılan çalışmaları değerlendireceğiz. Şuan için proje kapsamında hazırlanacak olan yemek kitabının ana hatlarını, konacak yemekleri belirledik. Aynı şekilde hazırlayacağımız web sayfasının ana hatları belli.” Dedi.Projenin sağlıklı yürümesi için Bulgar taraf ile koordineli hareket etmeleri gerektiğiniz hatırlatan İnağ “Edirnemiz için çok güzel bir çalışma yapıyoruz. Umarım düşündüğümüz hedeflerin çok üstüne çıkarız” Dedi.
Avrupa Birliği Bulgaristan-Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı 2006 Ortak Küçük Projeler Fonu kapsamında Avrupa Birliği tarafından hibe almaya hak kazanan Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap ve Lokantacılar Esnaf Odası olarak yürüttüğümüz “Türkiye-Bulgaristan Ortak Yemek Kültürü (Turkish-Bulgarian Common Food Culture)” adlı projemiz kapsamında Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap ve Lokantacılar Esnaf Odası proje ekibi 13-14-15 Şubat 2008 tarihlerinde Bulgaristan'ın Haskova iline gidecek.
Proje kapsamındaki ziyarette Bulgar proje ortağı ile koordinasyon, düzenlenecek eğitim programı ve proje detaylandırması yapılacak. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı ve Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Emin İnağ “ Hazırlamış olduğumuz Avrupa Birliği projesi kapsamında proje ortağımız Haskova Esnaf Odaları ile koordinasyon toplantıları yapacağız. Edirne'de başladığımız eğitimin aynısı Haskova'da da düzenlenecek. Ziyaretimizde Bulgar tarafı ile beraber bugüne kadar yapılan çalışmaları değerlendireceğiz. Şuan için proje kapsamında hazırlanacak olan yemek kitabının ana hatlarını, konacak yemekleri belirledik. Aynı şekilde hazırlayacağımız web sayfasının ana hatları belli.” Dedi.
Projenin sağlıklı yürümesi için Bulgar taraf ile koordineli hareket etmeleri gerektiğiniz hatırlatan İnağ “Edirnemiz için çok güzel bir çalışma yapıyoruz. Umarım düşündüğümüz hedeflerin çok üstüne çıkarız” Dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR