ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
SANAYİ VE TİCARET BAKANINDAN İNAĞ'A MEKTUP
SANAYİ VE TİCARET BAKANINDAN İNAĞ'A MEKTUPTicaret ve Sanayi Bakanı Sn.Zafer Çağlayan, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'a esnaf ve sanatkarla ilgili çok önemli açıklamalar içeren bir mektup gönderdi.Kriz döneminde zor durumda kalan esnaf ve sanatkar için bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi içeren mektupta esnaf ve sanatkarların odalara, odaların birliklere ve birliklerin TESK'e olan borçlarının faizlerinin affedildiği ve KOSGEB değişikliği hakkında bilgiler bulunmaktadır.Ticaret ve Sanayi Bakanı Zafer Çağlayan'dan gelen mektupla ilgili açıklama yapan Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Sayın bakanımız benim bugüne kadar gördüğüm, esnaf ve sanatkar ile bu kadar çok ilgilenen ilk Ticaret ve Sanayi Bakanıdır. Edirne ESOB Başkanı olarak üyesi olduğum TESK Mesleki Eğitim Komitesi toplantıları ve Türkiye Lokantacılar Federasyonu Yönetim Kurulu toplantılarına da katılarak sürekli bizlerin sıkıntılarını dinlemekte ve sorunlarımızı çözmek için yaptıkları çalışmaları anlatmaktadır. Bakanımızın mektubunda da belirttiği üzere Edirne esnaf ve sanatkarının sorunlarını hem sözlü kemde yazılı rapor olarak kendilerine ilettim. Birçok Bakanımıza sunmuş olduğumuz “Edirne Esnaf ve Sanatkarının Sorunları” isimli raporun içinde birçok sorun kısmen yada tamamen halledildi. Bakanımıza esnaf ve sanatkara gösterdiği ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum” Dedi.
Ticaret ve Sanayi Bakanı Sn.Zafer Çağlayan, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'a esnaf ve sanatkarla ilgili çok önemli açıklamalar içeren bir mektup gönderdi.
Kriz döneminde zor durumda kalan esnaf ve sanatkar için bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi içeren mektupta esnaf ve sanatkarların odalara, odaların birliklere ve birliklerin TESK'e olan borçlarının faizlerinin affedildiği ve KOSGEB değişikliği hakkında bilgiler bulunmaktadır.
Ticaret ve Sanayi Bakanı Zafer Çağlayan'dan gelen mektupla ilgili açıklama yapan Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Sayın bakanımız benim bugüne kadar gördüğüm, esnaf ve sanatkar ile bu kadar çok ilgilenen ilk Ticaret ve Sanayi Bakanıdır. Edirne ESOB Başkanı olarak üyesi olduğum TESK Mesleki Eğitim Komitesi toplantıları ve Türkiye Lokantacılar Federasyonu Yönetim Kurulu toplantılarına da katılarak sürekli bizlerin sıkıntılarını dinlemekte ve sorunlarımızı çözmek için yaptıkları çalışmaları anlatmaktadır. Bakanımızın mektubunda da belirttiği üzere Edirne esnaf ve sanatkarının sorunlarını hem sözlü kemde yazılı rapor olarak kendilerine ilettim. Birçok Bakanımıza sunmuş olduğumuz “Edirne Esnaf ve Sanatkarının Sorunları” isimli raporun içinde birçok sorun kısmen yada tamamen halledildi. Bakanımıza esnaf ve sanatkara gösterdiği ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum” Dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR