ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
GECİKME ZAMLARI AF EDİLDİ.
GECİKME ZAMLARI AF EDİLDİ.Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında çıkarılan 5838 sayılı kanun ile esnaf ve sanatkarlarımızın odalara olan borçlarına ana parayı ödemek koşulu ile af geldi. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İNAĞ yaptığı açıklamada “ 5838 sayılı Kanun ile esnaf ve sanatkarlarımızın bağlı oldukları odalara olan borçlarının ana paralarını ödemeleri koşulu ile gecikme zamları tahsil edilmeyecektir.” Dedi. Emin İnağ “Konfederasyonumuz tarafından Birliğimize gönderilen genelge ile üyelerimizden faizlerin alınmayacağı bildirildi. Bizde odalarımıza genelge çıkardık. 28.Şubat.2009 tarihinden itibaren 6 ay içerisinde yani 28 Ağustos 2009 tarihine kadar odalara olan borçlarının ana parasının tamamını ödeyen esnaf ve sanatkarlarımızdan faizler tahsil edilemeyecektir. Esnaf ve Sanatkarımızın bu fırsatı değerlendirmelerini ve bu kolaylıktan yararlanmalarını öneriyorum.” Dedi.
Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında çıkarılan 5838 sayılı kanun ile esnaf ve sanatkarlarımızın odalara olan borçlarına ana parayı ödemek koşulu ile af geldi.
Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İNAĞ yaptığı açıklamada “ 5838 sayılı Kanun ile esnaf ve sanatkarlarımızın bağlı oldukları odalara olan borçlarının ana paralarını ödemeleri koşulu ile gecikme zamları tahsil edilmeyecektir.” Dedi. Emin İnağ “Konfederasyonumuz tarafından Birliğimize gönderilen genelge ile üyelerimizden faizlerin alınmayacağı bildirildi. Bizde odalarımıza genelge çıkardık. 28.Şubat.2009 tarihinden itibaren 6 ay içerisinde yani 28 Ağustos 2009 tarihine kadar odalara olan borçlarının ana parasının tamamını ödeyen esnaf ve sanatkarlarımızdan faizler tahsil edilemeyecektir. Esnaf ve Sanatkarımızın bu fırsatı değerlendirmelerini ve bu kolaylıktan yararlanmalarını öneriyorum.” Dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR