ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE BELEDİYE BAŞKANI HAMDİ SEDEFÇİ EDESOB'U ZİYARET ETTİ.
EDİRNE BELEDİYE BAŞKANI HAMDİ SEDEFÇİ EDESOB'U ZİYARET ETTİ.29 Mart 2009 yılında yapılacak olan yerel seçimler kapsamında CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Hamdi Sedefçi Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı bazı meslek odaları başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi'ye ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi “ Bir seçim süreci yaşıyoruz. Sizlerden bir dönem daha yetki istiyorum. Öncelikle şunu söylemek isterim ki Edirne'ye ağır sanayinin gelmesine karşıyım ve izin vermeyeceğim. Herkes geçmişte yapılan çalışmaları unutuyor. Edirne'nin kanalizasyon ve su şebekesini benim dönemimde bitirdik. Edirne'nin şuan su problemi yaşamamasını sağladık. Birçok ilde hala yapılamayan yağmur suyu toplama sistemini bitirdik. Size unutulan çalışmalarımızdan sadece ikisini örnek gösterdim.” Dedi. Tekrar seçilmesi halinde yapacağı çalışmaları da anlatan Hamdi Sedefçi “Öncelikle dezenfekte etmekte kullandığımız klor maddesi yerine ozon kullanmaya başlayacağız. Klor suda koku bırakıyor, ancak ozon kokusuz bir dezenfektan. Ayrıca suya flor ekleyeceğiz. Flor kemik ve diş sağlığı için çok önemli bir madde. Edirne'de yeni yetişen nesil florlu su sayesinde diş problemi yaşamayacaktır. Ayrıca Alman Hastanesi, Meriç nehrinin ıslahı, Yıldırım Mahallesinde tabyaların düzenlenmesi, büyük alış-veriş merkezlerinin açılması gibi konularda projelerimiz var” dedi.Esnaf temsilcileri ile bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Sedefçi Edirne Belediye Başkanlığı için tekrar yetki istediğini belirtti.
29 Mart 2009 yılında yapılacak olan yerel seçimler kapsamında CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Hamdi Sedefçi Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı bazı meslek odaları başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi'ye ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi “ Bir seçim süreci yaşıyoruz. Sizlerden bir dönem daha yetki istiyorum. Öncelikle şunu söylemek isterim ki Edirne'ye ağır sanayinin gelmesine karşıyım ve izin vermeyeceğim. Herkes geçmişte yapılan çalışmaları unutuyor. Edirne'nin kanalizasyon ve su şebekesini benim dönemimde bitirdik. Edirne'nin şuan su problemi yaşamamasını sağladık. Birçok ilde hala yapılamayan yağmur suyu toplama sistemini bitirdik. Size unutulan çalışmalarımızdan sadece ikisini örnek gösterdim.” Dedi. Tekrar seçilmesi halinde yapacağı çalışmaları da anlatan Hamdi Sedefçi “Öncelikle dezenfekte etmekte kullandığımız klor maddesi yerine ozon kullanmaya başlayacağız. Klor suda koku bırakıyor, ancak ozon kokusuz bir dezenfektan. Ayrıca suya flor ekleyeceğiz. Flor kemik ve diş sağlığı için çok önemli bir madde. Edirne'de yeni yetişen nesil florlu su sayesinde diş problemi yaşamayacaktır. Ayrıca Alman Hastanesi, Meriç nehrinin ıslahı, Yıldırım Mahallesinde tabyaların düzenlenmesi, büyük alış-veriş merkezlerinin açılması gibi konularda projelerimiz var” dedi.
Esnaf temsilcileri ile bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Sedefçi Edirne Belediye Başkanlığı için tekrar yetki istediğini belirtti.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR