ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
BALIKESİR AŞÇI KÖFTECİ VE BENZERLERİ ESNAF ODASINDAN EDİRNE ZİYARETİ
BALIKESİR AŞÇI KÖFTECİ VE BENZERLERİ ESNAF ODASINDAN EDİRNE ZİYARETİBalıkesir Aşçı Köfteci ve Benzerleri Esnaf Odası yönetim kurulu ve üyelerinden oluşan kafile Edirne'mizi ziyaret etti. Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap ve Lokantacılar Esnaf Odası ve Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ'ın karşıladığı kafile Edirne'yi gezdi.Edirne ESOB Başkanı ve aynı zamanda Türkiye Lokantacılar Kebapçılar Köfteciler Pastacılar ve Tatlıcılar Federasyonu yönetim kurulu üyesi olan Emin İnağ “Ankara'da katıldığım her toplantıda arkadaşlarımızı Edirne'ye davet ediyorum. Balıkesir Aşçı Köfteci ve Benzerleri Esnaf Odası Başkanı Engin Gençdemir yönetim kurulu üyelerini ve odasına üye esnaf arkadaşlarımızı aileleri ile birlikte Edirne'ye ziyarete getirmiş. Kendilerine elimizden geldiğince Edirne'mizin tarihi ve turistik yerlerini gezdirdik.” Dedi. Selimiye Camii, Eski Camii, Üçşerefeli Camii, Makedonya Kulesi, Balkan Şehitliği, Beyazıt Külliyesi, Sarayiçi, Şükrüpaşa Anıtını gezen ziyaretçilerimiz hayranlık ve şaşkınlık içinde kaldılar. Balıkesir Aşçı Köfteci ve Benzerleri Esnaf Odası Başkanı Engin Gençdemir “Emin Başkanıma çok teşekkür ediyorum. Bizlerle bir turist rehberi gibi ilgilendi. Edirne'yi bu kadar iyi tanıyan ve tanıtan bir Başkan olduğu için Edirne Esnafı çok şanslı. Turizm biz esnaflar için çok önemli bir gelir kaynağı. Edirne turizm açısından mükemmel bir şehir. Çoğumuz Edirne'nin sahip olduğu güzelliklerden bihaberdik. Emin Başkanıma tekrar teşekkür ediyorum.” Dedi.
Balıkesir Aşçı Köfteci ve Benzerleri Esnaf Odası yönetim kurulu ve üyelerinden oluşan kafile Edirne'mizi ziyaret etti. Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap ve Lokantacılar Esnaf Odası ve Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ'ın karşıladığı kafile Edirne'yi gezdi.
Edirne ESOB Başkanı ve aynı zamanda Türkiye Lokantacılar Kebapçılar Köfteciler Pastacılar ve Tatlıcılar Federasyonu yönetim kurulu üyesi olan Emin İnağ “Ankara'da katıldığım her toplantıda arkadaşlarımızı Edirne'ye davet ediyorum. Balıkesir Aşçı Köfteci ve Benzerleri Esnaf Odası Başkanı Engin Gençdemir yönetim kurulu üyelerini ve odasına üye esnaf arkadaşlarımızı aileleri ile birlikte Edirne'ye ziyarete getirmiş. Kendilerine elimizden geldiğince Edirne'mizin tarihi ve turistik yerlerini gezdirdik.” Dedi. Selimiye Camii, Eski Camii, Üçşerefeli Camii, Makedonya Kulesi, Balkan Şehitliği, Beyazıt Külliyesi, Sarayiçi, Şükrüpaşa Anıtını gezen ziyaretçilerimiz hayranlık ve şaşkınlık içinde kaldılar.
Balıkesir Aşçı Köfteci ve Benzerleri Esnaf Odası Başkanı Engin Gençdemir “Emin Başkanıma çok teşekkür ediyorum. Bizlerle bir turist rehberi gibi ilgilendi. Edirne'yi bu kadar iyi tanıyan ve tanıtan bir Başkan olduğu için Edirne Esnafı çok şanslı. Turizm biz esnaflar için çok önemli bir gelir kaynağı. Edirne turizm açısından mükemmel bir şehir. Çoğumuz Edirne'nin sahip olduğu güzelliklerden bihaberdik. Emin Başkanıma tekrar teşekkür ediyorum.” Dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR