ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
Sosyal Güvenlik Kurumunun 2.Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları
Sosyal Güvenlik Kurumunun 2.Kuruluş Yıldönümü KutlamalarıSosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında, Edirne' de yüksek ve düzenli prim ödeyen ilk on işverene Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından Acar Restoran'da düzenlenen yıldönümü yemeğinde plaket verildi.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İNAĞ'da teşekkür plaketi verildi.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı Edirne Merkez, Keşan, Uzunköprü,Havsa,İpsala ilçelerinde bulunan esnaf ve sanatkar odası başkanlarınında katıldığı yemekte en yüksek ve düzenli prim ödeyen ilk on işverene plaketleri taktim edildi. Edirne ESOB Başkanı Emin İNAĞ'ın da plaket verdiği törende, Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından Edirne ESOB Başkanı İNAĞ'a İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı Murat Göktaş tarafından teşekkür plaketi verildi.
Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında, Edirne' de yüksek ve düzenli prim ödeyen ilk on işverene Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından Acar Restoran'da düzenlenen yıldönümü yemeğinde plaket verildi.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İNAĞ'da teşekkür plaketi verildi.
Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı Edirne Merkez, Keşan, Uzunköprü,Havsa,İpsala ilçelerinde bulunan esnaf ve sanatkar odası başkanlarınında katıldığı yemekte en yüksek ve düzenli prim ödeyen ilk on işverene plaketleri taktim edildi. Edirne ESOB Başkanı Emin İNAĞ'ın da plaket verdiği törende, Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından Edirne ESOB Başkanı İNAĞ'a İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı Murat Göktaş tarafından teşekkür plaketi verildi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR