ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
İNAĞ “GECİKME ZAMLARI AFLARI İÇİN SÜRE BU AY SONUNDA DOLUYOR”
İNAĞ “GECİKME ZAMLARI AFLARI İÇİN SÜRE BU AY SONUNDA DOLUYOR”Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında çıkarılan 5838 sayılı kanun ile esnaf ve sanatkarlarımızın odalara olan borçlarına ana parayı ödemek koşulu ile af geldi. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İNAĞ “Daha önce basınımız aracılığı ile esnaf ve sanatkarımıza duyurduğumuz gecikme zammı afları için süre bu ayın 28'inde doluyor” dedi. İnağ yaptığı açıklamada “ 5838 sayılı Kanun ile esnaf ve sanatkarlarımızın bağlı oldukları odalara olan borçlarının ana paralarını ödemeleri koşulu ile gecikme zamları tahsil edilmeyecektir. Konfederasyonumuz tarafından Birliğimize gönderilen genelge ile üyelerimizden faizlerin alınmayacağı bildirildi. Esnaf ve Sanatkarlarımızın, odalarına olan borçlarının ana parasını ödemeleri durumunda faizler tahsil edilemeyecektir. Esnaf ve Sanatkarımızın bu fırsatı değerlendirmelerini ve bu kolaylıktan yararlanmalarını önemle tekrar hatırlatmak istiyorum.” Dedi.
Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında çıkarılan 5838 sayılı kanun ile esnaf ve sanatkarlarımızın odalara olan borçlarına ana parayı ödemek koşulu ile af geldi.
Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İNAĞ “Daha önce basınımız aracılığı ile esnaf ve sanatkarımıza duyurduğumuz gecikme zammı afları için süre bu ayın 28'inde doluyor” dedi. İnağ yaptığı açıklamada “ 5838 sayılı Kanun ile esnaf ve sanatkarlarımızın bağlı oldukları odalara olan borçlarının ana paralarını ödemeleri koşulu ile gecikme zamları tahsil edilmeyecektir. Konfederasyonumuz tarafından Birliğimize gönderilen genelge ile üyelerimizden faizlerin alınmayacağı bildirildi. Esnaf ve Sanatkarlarımızın, odalarına olan borçlarının ana parasını ödemeleri durumunda faizler tahsil edilemeyecektir. Esnaf ve Sanatkarımızın bu fırsatı değerlendirmelerini ve bu kolaylıktan yararlanmalarını önemle tekrar hatırlatmak istiyorum.” Dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR