ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB'TAN İL EMNİYET MÜDÜRÜ'NE ZİYARET
EDESOB'TAN İL EMNİYET MÜDÜRÜ'NE ZİYARETEdirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İNAĞ ve beraberindeki heyet Edirne İl Emniyet Müdürü Sayın Mehmet Yazıcı'yı ziyaret etti.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özkan, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Atabay, Edirne Pazarcılar Manavlar ve Seyyar Satıcılar Esnaf Odası Başkanı Recep Ali Yaykın ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören'den oluşan EDESOB heyeti bir süre önce Edirne İl Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Sayın Mehmet Yazıcı'yı ziyaret etti. Edirne İl Emniyet Müdürü'ne Edirne İlindeki görevinde başarılar dileyen EDESOB Başkanı İnağ, Edirne İl Emniyet Müdürü Sayın Yazıcı'ya EDESOB hakkında kısa bir bilgi verdi. İnağ “Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Nihat Alpat Öztürk Emniyet Müdürümüze çok selam söyledi. Kendileri ile çok güzel bir çalışma dönemi geçirdiklerini belirtti. Bende tüm Edirne esnafı adına sayın Emniyet Müdürümüze hoş geldiniz diyorum. Edirne için hep beraber el ele çalışacağız.Edirne ESOB ve EDESOB'a bağlı odalarımız çeşitli projeler ile özellikle turizm konusunda çaba içersindeler. Yapacağımız çalışmalarda Emniyet Müdürümüze yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.” Dedi.Edirne İl Emniyet Müdürü Mehmet Yazıcı “Esnaf ve sanatkarın durumunu yakından biliyorum. Nihat başkanımız ile Bolu'da çok güzel çalışmalarımız oldu. Edirne'de sizlerle çok güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. Edirne gibi turizm potansiyeli bu kadar yüksek bir ilin turizm'den çok daha fazla yararlanması gerekli. Ancak burada biraz sancı çekilecek. Antalya şuan turizm konusunda çok başarılı bir il ve Edirne İli de Antalya gibi başarılı olacaktır. Bizler el ele verip turizmde başarılı olmanın tüm gereklerini yerine getireceğiz” dedi.EDESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne İl Emniyet Müdürü Mehmet Yazıcıya minik kıspet hediye etti ve kendilerine görevlerinde başarılar diledi.
Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İNAĞ ve beraberindeki heyet Edirne İl Emniyet Müdürü Sayın Mehmet Yazıcı'yı ziyaret etti.
Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özkan, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Atabay, Edirne Pazarcılar Manavlar ve Seyyar Satıcılar Esnaf Odası Başkanı Recep Ali Yaykın ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören'den oluşan EDESOB heyeti bir süre önce Edirne İl Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Sayın Mehmet Yazıcı'yı ziyaret etti. Edirne İl Emniyet Müdürü'ne Edirne İlindeki görevinde başarılar dileyen EDESOB Başkanı İnağ, Edirne İl Emniyet Müdürü Sayın Yazıcı'ya EDESOB hakkında kısa bir bilgi verdi. İnağ “Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Nihat Alpat Öztürk Emniyet Müdürümüze çok selam söyledi. Kendileri ile çok güzel bir çalışma dönemi geçirdiklerini belirtti. Bende tüm Edirne esnafı adına sayın Emniyet Müdürümüze hoş geldiniz diyorum. Edirne için hep beraber el ele çalışacağız.Edirne ESOB ve EDESOB'a bağlı odalarımız çeşitli projeler ile özellikle turizm konusunda çaba içersindeler. Yapacağımız çalışmalarda Emniyet Müdürümüze yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.” Dedi.
Edirne İl Emniyet Müdürü Mehmet Yazıcı “Esnaf ve sanatkarın durumunu yakından biliyorum. Nihat başkanımız ile Bolu'da çok güzel çalışmalarımız oldu. Edirne'de sizlerle çok güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. Edirne gibi turizm potansiyeli bu kadar yüksek bir ilin turizm'den çok daha fazla yararlanması gerekli. Ancak burada biraz sancı çekilecek. Antalya şuan turizm konusunda çok başarılı bir il ve Edirne İli de Antalya gibi başarılı olacaktır. Bizler el ele verip turizmde başarılı olmanın tüm gereklerini yerine getireceğiz” dedi.
EDESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne İl Emniyet Müdürü Mehmet Yazıcıya minik kıspet hediye etti ve kendilerine görevlerinde başarılar diledi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR